7. Eğitim Değişim Çalıştayı

EĞİTİM DEĞİŞİM ÇALIŞTAYI

EĞİTİM VE DEĞİŞİM ÇALIŞTAYI İSTANBUL’DA YAPILDI

Derneğimizin ASFA Eğitim Kurumları ve ASFA Eğitim Vakfı iş birliğinde gerçekleştirdiği Eğitim ve Değişim Çalıştayı 20 Kasım 2021 Cumartesi günü ASFA Eğitim Kurumları Üsküdar-İstanbul yerleşkesinde yapıldı.

Açılış konuşmalarıyla başlayan çalıştayda öğretmenlerin mesleki gelişimi, mesleki eğitimin iyileştirilmesi ve eğitimde fırsat eşitliği konuları ele alındı. Açılış bölümünde söz alan Yönetim Kurulu Başkanımız Ali KOCADAYI İstanbul’dan ve şehir dışından programa gelen katılımcılara teşekkür ederek çalıştayın hayırlara vesile olmasını, başarılı geçmesini diledi. Daha sonra söz alan E-DER Yönetim Kurulu Üyesi ve Çalıştay Koordinatörü Doçent Dr. Hanifi PARLAR, çalıştayın kapsamı hedefi ve işleyişi hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Açılış bölümünden sonra müzakere oturumları başladı. İki oturum olarak planlanan müzakere oturumlarının ardından verilen aradan sonra raporlama oturumları başladı. Çalışma gruplarının raporlarını tamamlamasıyla çalıştayın sonuç bildirgesini okumak üzere kapanış bölümüne geçildi.

Çalıştayın sonuç raporları 1- 3 Aralık 2021 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan ve derneğimizin de davetli olduğu “20. Millî Eğitim Şûrası’nda sunulacak. Çalıştığımıza katılan değerli meslektaşlarımıza akademisyenlerimize ve çalıştığımıza ilgi gösterip görüşlerini paylaşan farklı meslek mensubu eğitim gönüllülerimize teşekkür ederiz. Çalıştayda elde edilen bulgulardan hazırlanan bildiride aşağıdaki görüşler yer aldı:

EĞİTİM DEĞİŞİM ÇALIŞTAYI BİLDİRİ ÖZETİ

Değerli Eğitim Gönüllümüz;

E-DER, Asfa Eğitim Kurumları ve Asfa Eğitim Vakfı işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz ”20. Milli Eğitim Şûrası” konulu çalıştay programına sunduğunuz katkı ve katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

20 Kasım 2021 Cumartesi günü ASFA Eğitim Kurumları Üsküdar/İstanbul yerleşkesinde düzenlediğimiz çalıştaydan elde edilen çıktılar 20. Milli Eğitim Şûrasında sunulacaktır. 

Çalıştay Komisyonu Adına
E-DER Yön. Kur. Bşk. 
Ali KOCADAYI

ÇALIŞTAY KONULARI

PROGRAM AKIŞI

EĞİTİM DEĞİŞİM ÇALIŞTAYI HATIRA FOTOĞRAFI

PROGRAM FOTOĞRAFLARI

ASFA EĞİTİM KURUMLARI / Çalıştayın Yapıldığı Konum

ADRES

Barbaros Mah. Mütevelli Çeşme Cad. No:21 34662 Üsküdar / İstanbul

İletişim: 0 537 594 51 55
E-posta: egitimdegisim@gmail.com

ÇALIŞTAY ORTAKLARI